EFC

Kontakt

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC

Siedziba

ul. Mokotowska 63/60

00-533 Warszawa

E-mail

biuro@efc.edu.pl

Telefon

+48 606 770 955

REGON

141959124

NIP

5242685257

KRS

0000334007

Biuro

Menedżer ds. administracji

Igor Brewka

ibrewka@efc.edu.pl

Tel. + 48 696 647 175

Specjalista ds. administracji

Ulyana Buzenko

ubuzenko@efc.edu.pl

+48 501 231 564

Menedżerka ds. komunikacji

Agata Bańkowska

abankowska@efc.edu.pl

+48 606 495 670

Specjalistka ds. komunikacji

Zofia Domaradzka

zdomaradzka@efc.edu.pl 

+48 506 23 22 95

Główna Księgowa

Joanna Utrata

jutrata@efc.edu.pl

+48 786 842 160

Księgowa

Krystyna Kiełbowicz

kkielbowicz@efc.edu.pl

 

Superwizor

Marek Michalewski

ul. Startowa 11E/3

80-461 Gdańsk

mmichalewski@efc.edu.pl

Tel. 696 648 925


Koordynatorzy

Koordynatorka regionalna w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim

Elżbieta Broda

ul. Stanisława Hebanowskiego 83 d/1
80-766 Gdańsk

ebroda@efc.edu.pl
Tel. 696 647 505

Koordynatorka regionalna w województwie wielkopolskim i łódzkim

Agnieszka Jabłońska-Buchla

ul. Lipowa 1
62-090 Kiekrz gm. Rokietnica

ajablonska-buchla@efc.edu.pl
Tel. 696 649 304

Koordynatorka regionalna w województwach warmińsko-mazurskim i podlaskim

Iwona Konopka

ul. Korczaka 14/8
10-086 Olsztyn

ikonopka@efc.edu.pl
Tel. +48 606 770 362

Koordynator regionalny w województwach małopolskim i śląskim

Łukasz Krzemiński

Al. Pokoju 37 m
96 31-564 Kraków

lkrzeminski@efc.edu.pl
Tel. 696 637 216

Koordynator regionalny w województwach mazowieckim i świętokrzyskim

Andrzej Piękoś

ul. Konopnickiej 29
96-313 Jaktorów

apiekos@efc.edu.pl
Tel. 696 649 036

Koordynator regionalny w województwach lubuskim i zachodniopomorskim

Robert Walków

ul. Podgórna 95/6
65-246 Zielona Góra

rwalkow@efc.edu.pl
Tel. 606 770 368

Koordynator regionalny w województwach lubelskim i podkarpackim

Maciej Ziółkowski

ul. Krężnicka 218
20-515 Lublin

mziolkowski@efc.edu.pl
Tel. 696 648 119

Koordynatorka regionalna w województwach dolnośląskim i opolskim

Kalina Żaczek

ul. Wróblewskiego 6/2
51-627 Wrocław

kzaczek@efc.edu.pl
Tel. 696 650 067

Koordynator Projektów

Urszula Kuczyńska

ukuczynska@efc.edu.pl

Tel. +48 504 021 705

Koordynatorka Programu Edukacja Inspiracja

Aleksandra Saczuk

aleksandra.saczuk@szkolazklasa.org.pl

Tel. (+48) 22 658 00 73 wew. 103