Marzenie o Nauce

Program stypendialny Marzenie o Nauce skierowany jest do zdolnej młodzieży pochodzącej z terenów wiejskich kończącej gimnazjum. Osoby, które zgłoszą się do programu i pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny oraz zostaną przyjęte do szkoły wskazanej przez EFC mogą liczyć na wsparcie podczas całego okresu nauki w najlepszym liceum w regionie.

Szczególy dotyczące zasad przyznawania Stypendiów Marzenie o Nauce znajdują się w regulaminie Stypendiów Marzenie o Nauce. Szczegóły dotyczące tego komu i jak pomagamy znajdują się w zakładce Jak pomagamy.

Rekrutacja trwa w okresie od 3 stycznia do 26 czerwca 2014 roku i jest prowadzona w dwóch fazach.  Aktualnie zakończyliśmy I etap naboru do programu.


 

ALFABETYCZNA LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II FAZY REKRUTACJI:

(imiona i nazwiska podane zgodnie z pisownią wprowadzoną do formularzy)

 

IMIĘ

NAZWISKO

WOJEWÓDZTWO

Aleksandra

Alagierska

opolskie

Edyta Izabela

Banaszkiewicz

lubuskie

Aleksandra

Banaś

opolskie

Marta

Banel

podlaskie

Weronika

Banialis

podlaskie

Sylwia

Baran

lubelskie

Marcin

Baranek

małopolskie

Maja

Barańska

warmińsko-mazurskie

Damian

Bartyzel

łódzkie

Edyta

Bednarczyk

wielkopolskie

Natalia

Bejger

kujawsko-pomorskie

Dominik

Bezkosty

małopolskie

Mateusz

Biedroń

podkarpackie

Oliwia

Bilińska

lubuskie

Klaudia

Błachnio

mazowieckie

Patryk

Bławat

świętokrzyskie

Monika

Boidol

zachodniopomorskie

Marta Maria

Borczak

warmińsko-mazurskie

Dawid

Borys

podkarpackie

Paulina

Bratek

świętokrzyskie

Julia

Braun

podlaskie

Aneta

Brzozowska

podlaskie

Aleksandra

Brzózka

dolnośląskie

Robert

Bukowski

pomorskie

Przemysław

Cetnarowski

małopolskie

Agnieszka

Chlebek

małopolskie

Julia

Chotkiewicz

warmińsko-mazurskie

Ewa

Chrapkiewicz

kujawsko-pomorskie

Julia

Chromiec

pomorskie

Magdalena

Chrzanowska

podlaskie

Joanna

Czaja

lubelskie

Patrycja

Czajkowska

warmińsko-mazurskie

Agnieszka

Czopek

lubelskie

Karol

Czyżyński

podlaskie

Iwona

Daniluk

podlaskie

Karolina

Dardzińska

podlaskie

Bartosz Sebastian

Dąbrowski

małopolskie

Jakub

Dominiak

łódzkie

Magdalena

Dorocińska

lubelskie

Aleksandra

Drabik

łódzkie

Natalia

Dróżdż

dolnośląskie

Tobiasz

Fejdasz

podkarpackie

Patrycja

Fronc

lubelskie

Ewelina

Gabrel

podlaskie

Agata

Gabryś

małopolskie

Michał

Gacan

lubelskie

Agnieszka

Gajewska

wielkopolskie

Wojciech

Gajkowski

małopolskie

Paweł

Galas

mazowieckie

Monika

Górecka

kujawsko-pomorskie

Dawid

Górka

małopolskie

Arkadiusz

Górowski

małopolskie

Joanna

Grabowska

warmińsko-mazurskie

Milena

Gralewska

mazowieckie

Małgorzata

Grombka

świętokrzyskie

Julian

Gronowski

wielkopolskie

Patryk

Grunt

świętokrzyskie

Sebastian

Gruszczyński

mazowieckie

Martyna

Gwizdała

kujawsko-pomorskie

Jakub

Haftka

pomorskie

Dominika

Halczak

małopolskie

Paweł

Harach

warmińsko-mazurskie

Marcin

Hirsz

pomorskie

Natalia

Hołubowicz

lubelskie

Agnieszka

Huć

śląskie

Zuzanna

Janik

podkarpackie

Anna

Jarosz

małopolskie

Izabela

Jasińska

zachodniopomorskie

Patrycja

Jeziorska

kujawsko-pomorskie

Malwina

Jędrzejewska

kujawsko-pomorskie

Ewa

Juszczyńska

lubelskie

Dawid

Kabała

świętokrzyskie

Marzena

Kaczanowska

świętokrzyskie

Martyna

Kaczmarczyk

mazowieckie

Bartłomiej

Kalinowski

podlaskie

Gabriela

Kanclerz

podkarpackie

Klaudia

Kania

kujawsko-pomorskie

Marcin

Kania

lubelskie

Klaudia

Kapusta

małopolskie

Marlena

Kapuściak

śląskie

Aleksandra

Katka

kujawsko-pomorskie

Paulina

Kaźmierczak

wielkopolskie

Mateusz

Kiedewicz

kujawsko-pomorskie

Patrycja

Kijewska

warmińsko-mazurskie

Marcin

Kiliański

zachodniopomorskie

Joanna

Klekocińska

łódzkie

Katarzyna

Kocemba

małopolskie

Karolina

Kochaniec

wielkopolskie

Patrycja

Kocoń

śląskie

Mikołaj

Kolski

wielkopolskie

Klaudia

Kołakowska

podlaskie

Edyta

Kołodziej

podkarpackie

Artur

Kołton

wielkopolskie

Dawid

Kopciewski

podlaskie

Edyta

Koper

małopolskie

Natalia Ilona

Korcz

mazowieckie

Weronika

Kosatka

dolnośląskie

Karolina Aneta

Kosieradzka

mazowieckie

Magdalena

Kossakowska

podlaskie

Monika

Kowalska

lubelskie

Kornelia

Kozłowska

dolnośląskie

Arkadiusz

Kraus

śląskie

Ewelina

Krawczyk

łódzkie

Anna

Kruk

małopolskie

Kornelia

Kufeld

śląskie

Klaudia

Kus

małopolskie

Magdalena Sabina

Kuszmider

warmińsko-mazurskie

Natalia

Kwiatkowska

kujawsko-pomorskie

Magdalena

LASKOWSKA

pomorskie

Łukasz

Leśniewski

łódzkie

Aleksandra

Lubowiecka

warmińsko-mazurskie

Mateusz

Łaguna

podlaskie

Paulina

Łakomy

małopolskie

Wiktoria

Łysiuk

pomorskie

Aleksandra

Maciak

lubelskie

Alicja Malwina

Maj

warmińsko-mazurskie

Bernadetta

Majta

małopolskie

Katarzyna

Makowska

lubelskie

Marzena Monika

Manelska

pomorskie

Ewelina

Marciniec

świętokrzyskie

Jerzy

Matusiewicz

podlaskie

Marta

Melaniuk

lubelskie

Wiktoria

Mietlewska

świętokrzyskie

Sylwia

Mikłosz

podlaskie

Nikolina

Myślińska

zachodniopomorskie

Artur

Nalej

zachodniopomorskie

Michał

Natonek

małopolskie

Magdalena

Nieściór

lubelskie

Kamil

Nowacki

podlaskie

Renata

Nowak

świętokrzyskie

Mikołaj

Nowicki

świętokrzyskie

Amadeusz

Nyga

lubuskie

Anna

Olejniczak

wielkopolskie

Marta Małgorzata

Olender

warmińsko-mazurskie

Izabela

Olszewska

podlaskie

Zuzanna

Orpik

podlaskie

Patryk

Orzeł

lubelskie

Natalia

Osial

lubelskie

Karolina

Osowska

warmińsko-mazurskie

Alicja

Ożga

lubuskie

Klaudia

Pachulska

warmińsko-mazurskie

Klaudia

Panasewicz

podlaskie

Karolina

Paniczko

podlaskie

Katarzyna

Papińska

podlaskie

Joanna

Paśnik

lubelskie

Daniel Pedro

Pericacho Sypytkowski

warmińsko-mazurskie

Oliwia

Piotrzkowska

kujawsko-pomorskie

Katarzyna

Pitlok

śląskie

Natalia

Pizon

zachodniopomorskie

Rafał

Pośpiech

zachodniopomorskie

Wojciech

Pracz

mazowieckie

Aneta

Przybysz

kujawsko-pomorskie

Pamela

Radkiewicz

lubuskie

Marta

Rakowska

podlaskie

Weronika

Rakowska

wielkopolskie

Dominika

Rapacz

opolskie

Aleksandra

Reszel

łódzkie

Kinga

Rynkowska

warmińsko-mazurskie

Andżelika

Sabatowska

podkarpackie

Krzysztof

Sawina

małopolskie

Kamil

Serafin

małopolskie

Zuzanna

Serafin

opolskie

Natalia

Serwin

podkarpackie

Karolina

Sidoruk

lubelskie

Ewelina

Sikorska

warmińsko-mazurskie

Dominik

Sikorski

podlaskie

Klaudia

Sitko

pomorskie

Aleksandra

Siudak

świętokrzyskie

Wojciech

Siwy

świętokrzyskie

Agata

Skalska

łódzkie

Marika

Skowrońska

pomorskie

Dominika

Słomska

warmińsko-mazurskie

Karolina

Smagieł

lubelskie

Karolina

Soszyńska

mazowieckie

Mariusz

Spyrka

małopolskie

Paulina

Stepnowska

podlaskie

Dawid

Stępniewski

mazowieckie

Natalia

Stojak

mazowieckie

Aleksandra

Subczak

dolnośląskie

Katarzyna

Suchorowiec

podkarpackie

Karolina

Szabat

podkarpackie

Adrianna

Szadzińska

małopolskie

Agnieszka

Szczepanik

małopolskie

Magda

Szczygielska

lubelskie

Monika

Szkaradek

małopolskie

Karol

Szostek

pomorskie

Szymon

Sztuczka

małopolskie

Magdalena

Szymbor

lubelskie

Marta

Tomiło

lubelskie

Lucyna

Trela

świętokrzyskie

Paulina

Trzaskacz

świętokrzyskie

Dominika

Twardzik

podkarpackie

Aleksandra

Tworek

zachodniopomorskie

Wiktoria

Wiatrowska

małopolskie

Kinga

Wiecha

śląskie

Karolina

Więcek

podkarpackie

Justyna

Wiktorowska

kujawsko-pomorskie

Milena

Wilbrandt

kujawsko-pomorskie

Weronika

Winnicka

świętokrzyskie

Błażej

Winter

warmińsko-mazurskie

Joanna

Wojtas

warmińsko-mazurskie

Wiktoria

Woźniak

wielkopolskie

Jan

Wójtowic

świętokrzyskie

Natalia

Wrona

lubelskie

Jakub Mieszko

Wronowicz

lubuskie

Kamil

Wszeborowski

podlaskie

Patrycja

Zach

podlaskie

Weronika

Zarek

lubelskie

Weronika

Zeliaś

świętokrzyskie

Sylwia

Zielińska

mazowieckie

Weronika

Zielińska

świętokrzyskie

Sandra Maria

Zielińska

warmińsko-mazurskie

Ksenia

Zielińska

warmińsko-mazurskie

Łukasz

Ziober

lubelskie

Kinga

Ziołkowska

warmińsko-mazurskie

Szymon

Żmijewski

mazowieckie

Oktawia

Żuralska

warmińsko-mazurskie

 


Regulamin programu stypendialnego Marzenie o Nauce

 

 









Nasi partnerzy

St. Majewski Pilot Pen Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza Intermarche Hamelin Fundacja PZU Makro